E-TİCARET SİTESİ


E-TİCARET SİTESİ İLE DİJİTAL PAZARDAKİ YERİNİZİ ALIN
E-ticaret sitesi hizmeti ile internetteki mağazanızı oluşturabilirsiniz. Sahip olduğunuz online mağaza ile ürünlerinizi dünyanın her yerinden 7/24 satışa sunabilirsiniz.
Kolay yönetim sistemi ile siparişlerinizi ve satışlarınızı takip edebilirsiniz.
E-ticaret siteleri; alıcı ve satıcıları sanal ortamda buluşturan, gerek alıcı tarafa gerek satıcı tarafa olağanüstü kolaylıklar ve yararlar sağlayan birer platformdur.
Ürünlerini e-ticaret sitelerinden satışa sunan firmalar; sınırsız sayıda ürün sergilenebilen, dünyanın her yerinden erişilebilen, 7/24 açık olan online bir mağazaya sahip olurlar.
Eylül Grafik işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip, ödeme sistemlerinin sorunsuz çalıştığı e-ticaret siteleri hazırlar.

İNTERNETTEKİ MAĞAZANIZI OLUŞTURALIM

Özel Tasarım ve Yazılım

Hazır e-ticaret paketlerinin dışında, tam istediğiniz gibi (özelleştirilebilir e-ticaret) geliştirilerek, e-ticaret yazılımına istediğiniz tasarımla sahip olabilirsiniz.

Mobil Uyumlu E-Ticaret Sitesi

E-ticaret siparişleri %80 oranında mobil cihazlardan verilmektedir. Mobil arayüzünde müşterilerinizin kolay sipariş sonlandırması için geliştirmeler yapıyoruz.

SEO Uyumlu E-Ticaret

E-ticaret yazılımında sayfa yapısı kurgulanırken arama motorlarının istediği kriterleri göz önünde bulundurarak geliştirmeler yapıyor ve SEO uyumluluğunu sağlıyoruz.

Kolay Kullanım (UI/UX Designer)

Müşterilerinizin siparişlerini kolaylıkla verebilmeleri, sitenizi kullanırken zorluk çekmeden işlem yapabilmeleri için detaylandırılmış kullanım kolaylığı çalışmaları.

BİZİ TAKİP EDİN